Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 3.5