Titles you rated
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.5
- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 3.0
- Talking StreetRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
NisekoiRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
JinRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5