Movies
Ratings
27
UpRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Meet Me in St. LouisRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
TangledRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 1.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Muriel's WeddingRated ★ 1.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.5
HopeRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
SplashRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5