Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 0.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0