Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0