Titles you rated
- The UglyRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 1.5
AnoraRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 1.0
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0