Series
Ratings
15
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5