Titles you rated
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 5.0