Titles you rated
Before MidnightRated ★ 4.5
Great ExpectationsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 2.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 1.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 2.0
The PostRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0