Movies
Ratings
71
Lust, CautionRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Vivre Sa VieRated ★ 5.0
ElleRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 1.5
GravityRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 1.5
Love FictionRated ★ 2.5
Ip ManRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0