Titles you rated
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5