Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 1.0- WORKING!!Rated ★ 4.0
REBORN!Rated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 1.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 0.5- WORKING'!!Rated ★ 4.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 0.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0- My Boss, My HeroRated ★ 0.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0