Titles you rated
If Talking PaidRated ★ 4.5- My Temporary BoyfriendRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Everyone's Getting MarriedRated ★ 2.0- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 3.5
ReverseRated ★ 4.0- My Daddy Is An Idol!Rated ★ 3.0
GalileoRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.5
Last FriendsRated ★ 2.5
Love ShuffleRated ★ 3.5
Ossan's LoveRated ★ 4.5
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 4.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 2.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 4.0
deleRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0