Series
Ratings
12
Witch HuntRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0