Titles you rated
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.5
IdaRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 0.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 1.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.5