Movies
Ratings
16
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0