Titles you rated
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.0
- Neko ZamuraiRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Morose MononokeanRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5