Titles you rated
ConclaveRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0