Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
SEAL TeamRated ★ 4.5
SEAL TeamRated ★ 4.5