Movies
Ratings
193
MossRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 1.0
CallRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
PadakRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
The PlatformRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5