Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
MasterRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0