Series
Ratings
26
Prince HoursRated ★ 1.0
Dong YiRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5