Titles you rated
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5- M&MRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0