Titles you rated
The Classified FileRated ★ 4.5
HimizuRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 5.0
Heaven's Lost Property the Movie: The Angeloid of ClockworkRated ★ 4.0- Love, Chunibyo & Other Delusions! Rikka VersionRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0