Titles you rated
- Black BulletRated ★ 3.5
Invaders of the Rokujyouma!?Rated ★ 3.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.5
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 4.0
Recently, My Sister is UnusualRated ★ 2.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Taboo TattooRated ★ 3.5
The Asterisk WarRated ★ 3.0
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 3.0