Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5