Series
Ratings
17
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5