Series
Ratings
16
Made In AbyssRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Nemuri no MoriRated ★ 3.5
- Akai YubiRated ★ 4.0
ShinzanmonoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0