Series
Ratings
11
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
Orphan BlackRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0