Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0