Titles you rated
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0