Series
Ratings
98
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.5