Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5