Series
Ratings
14
High KickRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 0.5
GoblinRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 2.5
DexterRated ★ 2.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
SignalRated ★ 2.5