Movies
Ratings
133
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0