Movies
Ratings
1143
FrankensteinRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
IncoherenceRated ★ 3.5
Tokyo StoryRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
The Sixth Face of the PentagonRated ★ 3.0
La JetéeRated ★ 5.0
The Family GameRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The EelRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 4.0