Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 3.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Community Season 3Rated ★ 4.5
FLCLRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5