Movies
Ratings
834
Good NewsRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
6/45Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
(Ab)normal DesireRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0