Series
Ratings
301
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 4.0
Re:␣HamatoraRated ★ 4.0
HamatoraRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
DororoRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5