Series
Ratings
16
Righteous LoveRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0