Titles you rated
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 1.0
Women of the SunRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 1.0
MirandaRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 2.0
Family Outing Season 1Rated ★ 2.0- New NonstopRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
MirandaRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0