Series
Ratings
66
TV Novel: SamsaengiRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5