Movies
Ratings
76
Ich bin dann mal wegRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 2.5
Searching for Sugar ManRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
MossRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5