Series
Ratings
28
Game of ThronesRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Empire of GoldRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0