Titles you rated
- This is the presidentRated ★ 0.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Taking ChanceRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.0