Movies
Ratings
183
AmélieRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
My Best SummerRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
The Yin-Yang Master: Dream of EternityRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.5