Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0