Movies
Ratings
51
BlindRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0