Titles you rated
MidsommarRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The Chronology of WaterRated ★ 3.5
Hana KoreaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5