Movies
Ratings
466
No Country for Old MenRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
JungleRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
CatsRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Black MoneyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0